Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
kategorie

Doprava

Doprava bude stanovena individuální kalkulací dle skutečné vzdálenosti a hmotnosti kupovaného produktu. Není zahrnutá v ceně kamen.

K ceně dopravy se připočítává i přepravní europaleta.
Vynesení zboží do patra, dovnitř budov, případně jiné nadstandardní přepravní požadavky je potřeba domluvit individuálně.

Důležité upozornění
Jedná se o klíčový proces při nákupu tohoto typu zboží. Kamna a krby mají objemově i hmotnostně velkou dimenzi (140 - 180 kg), přitom se často jedná o velmi křehké výrobky (kachlová kamna). Tyto vlastnosti stěžují samotnou přepravu a i když jsou kamna velmi pečlivě zabaleny, jedná se rizikovou část při nákupu zboží.
Z uvedeného důvodu je nutné, aby zákazník přejímající zboží od dopravce věnoval mimořádnou pozornost kontrole jeho stavu. Zákazník je povinný nahlásit jakékoliv i sebemenší poškození zboží nebo přepravního obalu písemně do přejímky, kterou podepisuje přepravci. Pokud tak zákazník neučiní, tak na pozdější reklamace dopravy nebude brán zřetel.